Hobby

Interesujący blog tematyczny!

Posted by admin | April - 26 - 2020 | Comments Off on Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby
Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli aranżacja garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być duża, aby móc swobodnie przechowywać w niej rzeczy i utrzymać odpowiedni ład. Jednakowo dobrze możemy na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w innym pokoju. Możemy ją wówczas oddzielić drzwiami przesuwnymi od pomieszczenia i nadal będzie ona bardzo dobrze pełnić swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Magazynowane ubrania to główny czynnik, który ma wpływ na wystrój garderoby. W zależności od rodzaju posiadanych ubrań, powinniśmy zdecydować, czy w swoich meblach powinno znajdować się dużo drążków na wieszaki, szuflad bądź może półek. Pod uwagę trzeba wziąć również możliwe niezbędne miejsce na różne sprzęty, jak np. deska do prasowania czy żelazko.

W sytuacji, gdy garderoba nie będzie zajmować wiele miejsca, rewelacyjnym wyborem będzie nabycie szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zmaksymailzowanie miejsca na swoje ubrania, a także przeróżne przedmioty. Warto rozważyć zakup mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która słynie z wytwarzania bardzo pojemnych szaf ubraniowych. Pojemna szafa narożna również jest doskonałym pomysłem oraz zwiększy ilość miejsca na swoją odzież.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto także zamontować w swojej garderobie drzwi przesuwne, nawet jeśli będzie to osobne pomieszczenie. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do otworzenia klasycznych drzwi. Możemy zdecydować się na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar oferowane np. przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Właściwie wybrane meble to nie wszystko. Bardzo istotne jest również właściwe oświetlenie garderoby. Powinno ono docierać do wszystkich półek, a także zakątków pokoju. W przypadku dużych pomieszczeń powinniśmy skupić się też na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie wystarczyć do zapewnienia właściwej ilości oświetlenia. Z ekonomicznego punktu widzenia świetnym pomysłem są LED-y. Nie tylko zużywają one najmniej energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w dowolnym miejscu.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno brakować także odpowiedniego lustra. Nie jedynie umożliwi ono swobodne oglądanie się w trakcie wybierania odpowiedniego ubioru, ale też zwiększy ono optycznie wnętrze. Jeśli nie mamy przestrzeni na lustro stojące, można zdecydować się na wiszące. W takiej sytuacji dobrze jest wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Comments are closed.